Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

ABC gids contacten

ABC gids contacten

 

Dit is een lijst met alle contactpersonen vermeld in deze ABC gids. Bij elk persoon staat een foto, contactgegevens en de functie die binnen SV Blerick uitgevoerd wordt.

 

Annemarie van der Aa

Annemarie_vd_AA.png

Vertrouwenspersoon

vertrouwenspersoon@svblerick.nl

 

 

Ben Rayer

Ben_Rayer.png

Voorzitter Jeugdbestuur;

Ondersteuning technisch kader Mini, JO10 en JO11

 

jeugdbestuur@svblerick.nl

 

Bert Stoot

Bert_Stoot.png

Algemeen coördinator jeugd; Ondersteunend Coördinator

onderbouw (JO8 t/m JO10); Vertrouwenspersoon; Contactpersoon Voetgolfbaan;

bert.stoot@hetnet.nl

 

 

Chaib Stiuat

 

Vertrouwenspersoon

vertrouwenspersoon@svblerick.nl

 

 

Dirk Gielen

 

Ondersteuning technisch kader Mini, JO13 en JO15

 

 

Dorry Peeters

Dorry_Peeters.png

Gastdame & Contactpersoon externe tournooien

d.petersfaessen@gmail.com

 

Frank Bouten

 

Ondersteuning technisch kader Mini, JO8 en JO9

 

Frank Holla

Frank_Holla.png

Technisch coördinator recreatief & Ondersteuning technisch kader Mini, JO8 en JO9

ljfholla@tele2.nl

 

 

 

Gregory Pangad

Gregory_Pangad.png

Coördinator Mini F

gcpangad@ziggo.nl

 

Hanneke van Elswijck

Hanneke.png

Bestuurslid Communicatie

h.vanelswijck@ogbuitengewoon.nl

 

 

Leon Theuws

Leon_Theuws.png

Hoofd Jeugdopleidingen & Ondersteuning technisch kader Mini, JO17 en JO19

 

tc@svblerick.nl

 

 

Luciano Candido

Luciano_Candido.png

Ondersteuning technisch kader Mini, JO13 en JO15

 

 

 

 

Manon Schoon

Manon_Schoon.png

Jeugdsecretaris

jeugdsecretaris@svblerick.nl

 

 

 

Marc van den Hoogen

Marc-vd-Hoogen.png

Ondersteunend Coördinator

onderbouw (JO11 t/m JO15)

Contactpersoon Voetgolfbaan

marcvdhoogen@home.nl

 

 

Mike Hanna

Mike_Hanna.png

Ondersteunend Coördinator

bovenbouw (JO17 t/m JO19)

Mike.hanna@intralox.nl

 

 

Nail Kara

 

Beheerder kleedlokalen/materialen

yasarokankara@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Rob Saris

Rob_Saris.png

Ondersteuning technisch kader Mini, JO17 en JO19

 

 

Roy Klompmakers

Roy_Klompmakers.png

Ondersteuning technisch kader Mini, JO10 en JO11

 

 

 

Theo Roox

Theo_Roox.png

Beheerder kleedlokalen/materialen & Wedstrijdsecretaris

throox@home.com

wsjeugd@svblerick.nl

 

 

 

Wim Nijssen

Wim_Nijssen.png

Vertrouwenspersoon

vertrouwenspersoon@svblerick.nl

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!